Logo UNIWHEELS

Zapewnienie jakości

Produkcja: Zapewnienie jakości

Pozycja poddostawcy dla renomowanych marek klasy premium z branży motoryzacyjnej oraz czołowego producenta części zamiennych zobowiązuje nas do przestrzegania naj- wyższych standardów jakości na każdym pojedynczym etapie łańcucha wartości.

Dotyczy to już doboru surowców. Do produkcji naszych felg stosujemy tylko wysokogatunkowe stopy renomowanych producentów. Ponadto surowce stale poddawane są kontrolom jakości za pomocą analizy spektralnej.

Szczegółowe badania przeprowadzane są także na dalszych etapach procesu produkcji. Bezpośrednio po zakończeniu procesu odlewania każda felga przechodzi w pełni zautomatyzowaną kontrolę promieniami Rentgena. Późniejsza kontrola szczelności, przeprowadzana z użyciem helu, kontrola dokładności ruchu obrotowego, zgodności wymiarowej oraz kontrola finalna pozwalają ograniczyć wady produkcyjne do minimum.

Jednocześnie w naszym laboratorium testowym przeprowadzamy liczne próby długotrwałe oraz testy, których forma jest adekwatna do procedur stosowanych przez biegłych.

W ramach testu CASS powłoka lakiernicza za pomocą ługu solnego sprawdzana jest pod kątem odporności na działanie czynników środowiskowych. Uzyskiwane w ten sposób wyniki umożliwiają nam ciągłą optymalizację stosowanych przez nas metod powlekania, dzięki czemu jako jedyny producent w przypadku wielu modeli udzielamy 5-letniej gwarancji* na powłokę lakierniczą.

Podczas badania zginania obrotowego felga próbna przez jeden tydzień poddawana jest maks. 250 000 zmianom obciążenia. Z kolei tzw. test Zwarp umożliwia symulację jazdy przez całą Europę. Przy tym obciążenie felgi stale ulega zmianie.

 

*Zgodnie z warunkami sprzedaży, dostawy i płatności UNIWHEELS Leichtmetallräder (Germany) GmbH, dostępne na stronie www.uniwheels.com/gtc.

KONTAKT

Produkcja Polska

Obroty Polska

Produkcja Polska Obroty Polska
UNIWHEELS Production (Poland) Sp. z o.o.

Ul. Ignacego Mościckiego 2
PL - 37-450 Stalowa Wola

Telefon+48 15 878 25 01
Faks+48 15 878 25 09

Wyślij e-mail
UNIWHEELS Production (Poland) Sp. z o.o.

Ul. Ignacego Mościckiego 2
PL - 37-450 Stalowa Wola

Telefon+48 15 878 25 41
Faks+48 15 878 25 49

Wyślij e-mail

silne marki.