Logo UNIWHEELS

ATS

ATS

Należąca do grupy UNIWHEELS zaawansowana technologicznie marka ATS jest jednym ze światowych liderów w zakresie produkcji felg ze stopów lekkich do samochodów oso- bowych oraz sportowo-użytkowych. ATS utrwaliło wizerunek swojej marki dzięki aktywnej niegdyś obecności w wyścigach Formuły 1, jednak i dzisiaj może poszczycić się choćby zwycięstwem w mistrzostwach świata samochodów turystycznych z marką Chevrolet oraz licznymi sukcesami w wyścigach formuły oraz w kategorii touring. Szlachetny design,
niekwestionowane atuty techniczne oraz racjonalne metody produkcji od ponad 40 lat zapewniają marce ATS technologicznie wiodącą pozycję w sektorze felg ze stopów lekkich.

ATS dzięki połączeniu filigranowej optyki z ekstremalną stabilnością uchodzi za jednego z  „ liderów w zakresie optymalizacji masy“ felg aluminiowych.

Dzięki specjalnie opracowanym powłokom, odpornym na działanie promieniowania UV, ATS może pozwolić sobie na udzielenie 5-letniej gwarancji na wszystkie felgi z powłoką srebrny sterling, srebrny diamant oraz szary racing.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.atswheels.com

*Zgodnie z warunkami sprzedaży, dostawy i płatności UNIWHEELS Leichtmetallräder (Germany) GmbH, dostępne na stronie www.uniwheels.com/gtc.

KONTAKT

Produkcja Polska

Obroty Polska

Produkcja Polska Obroty Polska
UNIWHEELS Production (Poland) Sp. z o.o.

Ul. Ignacego Mościckiego 2
PL - 37-450 Stalowa Wola

Telefon+48 15 878 25 01
Faks+48 15 878 25 09

Wyślij e-mail
UNIWHEELS Production (Poland) Sp. z o.o.

Ul. Ignacego Mościckiego 2
PL - 37-450 Stalowa Wola

Telefon+48 15 878 25 41
Faks+48 15 878 25 49

Wyślij e-mail

silne marki.